Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

21.06.2019

19 czerwca br. po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się dyrekcja, nauczyciele i uczniowie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie. Na uroczystości gościliśmy również Panią Halinę Konefał - Komendanta Środowiskowego Hufca Pracy w Częstochowie.
Dyrektor szkoły Pan Kazimierz Lamch dokonał podsumowania roku szkolnego, podziękował nauczycielom za współpracę, a uczniom pogratulował promocji do klas następnych lub ukończenia szkoły. Następnie wręczył uczniom nagrody za wyniki w nauce, frekwencję, zachowanie, udział konkursach i zaangażowanie w budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku.

Życzenia i podziękowania złożyła uczniom również Pani Konefał. Następnie wręczyła nagrody i dyplomy wyróżniającym się młodocianym pracownikom OHP.

Absolwentom życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji oraz życzymy udanych, pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji.