Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24.06.2022

24 czerwca br. po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się dyrekcja, nauczyciele i uczniowie, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2021/2022 oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie. Na uroczystości gościliśmy również Panią Halinę Konefał - kierownika Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Częstochowie.
Dyrektor szkoły Pan Kazimierz Lamch dokonał podsumowania roku szkolnego, podziękował nauczycielom za współpracę, a uczniom pogratulował promocji do klas następnych lub ukończenia szkoły. Następnie wręczył uczniom nagrody za wyniki w nauce, frekwencję, zachowanie, udział konkursach i zaangażowanie w budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku.

Życzenia i podziękowania złożyła uczniom również Pani Konefał. Następnie wręczyła nagrody i dyplomy wyróżniającym się pracownikom młodocianym OHP.

Absolwentom życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji oraz życzymy udanych, pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji.