Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

8.07.2024

21 czerwca br. ostatni raz w roku szkolnym 2023/2024 spotkali się uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w Żarkach ZDZ w Katowicach. Na uroczystości gościliśmy: Panią Kingę Kłosińską-Jaskulską, Komendantkę Wojewódzkiej Komendy OHP w Katowicach oraz Panią Halinę Konefał, Kierownika 12-29 OSiW w Częstochowie. 

Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrały przedstawicielki OHP, które pogratulowały uczestnikom osiągnięć, zaangażowania w życiu hufca i licznego udziału w konkursach, a kadrze podziękowały za zaangażowanie i współpracę. Następnie wspólnie wręczyły uczniom - uczestnikom OHP - dyplomy i nagrody za frekwencję, wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach.

Pani Beata Błaszczyk - dyrektor szkoły, podziękowała gościom za bardzo dobrą współpracę w kolejnym roku szkolnym, której efektem były m. in.: wsparcie finansowe uczniów, zajęcia z doradcami zawodowymi, szkolenia dla uczniów, wycieczki, współpraca w organizacji Dnia Otwartego i akcji naborowej. Uczniom pogratulowała promocji do klas wyższych, a uczniom klasy III M/WZ ukończenia szkoły. Nauczycielom i pracownikom podziękowała za trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży. Następnie dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy uczniom wyróżniającym się pod względem wyników w nauce, frekwencji i zaangażowaniem w życiu szkoły. 

Na zakończenie uczniowie skierowali słowa wdzięczności oraz życzenia do Pani Komendant, Pani Kierownik, Pani Dyrektor, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły.

Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Uroczystość prowadzili: Paulina Nowak i Kacper Szewczyk.

Oprawa muzyczna: Sebastian Mączka i Eryk Męcik.

Foto: Izabela Nowak.